Rio 2016

Rio 2016 | Exclusive videos

Rio 2016 | Iranian athlets schedules

more...
date time sport side 1 side 2 result
16/08/21 17:00 کشتی آزاد (97 کیلوگرم) - شانس مجدد رضا یزدانی ازبکستان باخت با ضربه فنی (حذف)
16/08/21 16:00 کشتی آزاد (97 کیلوگرم) - شانس مجدد رضا یزدانی لهستان برد 5 - 2
16/08/21 13:00 کشتی آزاد (97 کیلوگرم) - یک هشتم نهایی رضا یزدانی آذربایجان باخت 1 - 2 (شانس مجدد برای برنز)
16/08/21 12:30 دو و میدانی (دوی ماراتن) محمدجعفر مرادی 154 ورزشکار رتبه 129 با زمان 2:31:58
16/08/21 12:30 کشتی آزاد (97 کیلوگرم) - مقدماتی رضا یزدانی ترکیه پیروزی 10 - 0
16/08/21 11:30 کشتی آزاد (65 کیلوگرم) - مقدماتی میثم نصیری بلغارستان باخت 7 - 10 (حذف)
16/08/20 21:30 کشتی آزاد (125 کیلوگرم) - فینال کمیل قاسمی ترکیه باخت 1 - 3
16/08/20 19:15 تکواندو (وزن 80+ کیلوگرم) - یک‌چهارم نهایی سجاد مردانی بریتانیا باخت 0 - 1 (شانس مجدد)
16/08/20 15:24 کشتی آزاد (125 کیلوگرم) - نیمه نهایی کمیل قاسمی آمریکا برد 10 - 0 (صعود به فینال)
16/08/20 14:54 کشتی آزاد (125 کیلوگرم) - یک‌چهارم نهایی کمیل قاسمی گرجستان برد 4 - 4 با کسب امتیاز درشت (صعود به نیمه‌نهایی)
16/08/20 14:33 کشتی آزاد (86 کیلوگرم) - یک‌چهارم نهایی علیرضا کریمی آمریکا باخت 1 - 5 (حذف)
16/08/20 14:15 تکواندو (وزن 80+ کیلوگرم) - مقدماتی سجاد مردانی تونگا برد 16 - 1 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/20 14:12 کشتی آزاد (125 کیلوگرم) - یک‌هشتم نهایی کمیل قاسمی مصر برد 7 - 0 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/20 13:42 کشتی آزاد (86 کیلوگرم) - یک‌هشتم نهایی علیرضا کریمی بلغارستان برد 7 - 2 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/20 13:10 کشتی آزاد (125 کیلوگرم) - مقدماتی کمیل قاسمی کانادا برد 5 - 2 (صعود به یک‌هشتم نهایی)
16/08/20 13:00 کشتی آزاد (86 کیلوگرم) - مقدماتی علیرضا کریمی تونس برد 9 - 0 (صعود به یک‌هشتم نهایی)
16/08/19 21:30 کشتی آزاد (74 کیلوگرم) - فینال حسن یزدانی روسیه 6 - 6 ، برد با کسب امتیاز آخر (کسب مدال طلا)
16/08/19 20:15 کشتی آزاد (57 کیلوگرم) - رده‌بندی حسن رحیمی کوبا برد با ضربه فنی (کسب مدال برنز)
16/08/19 18:45 تکواندو (وزن 80- کیلوگرم) - مرحله یک‌چهارم نهایی مهدی خدابخشی میلاد بیگی (آذربایجان) باخت 5 - 17 (حذف)
16/08/19 15:25 کشتی آزاد (74 کیلوگرم) - مرحله نیمه‌نهایی حسن یزدانی قزاقستان برد 10 - 0 (صعود به فینال)
16/08/19 15:08 کشتی آزاد (57 کیلوگرم) - مرحله نیمه‌نهایی حسن رحیمی ژاپن باخت 5 - 10 (رده‌بندی)
16/08/19 14:55 کشتی آزاد (74 کیلوگرم) - مرحله یک‌چهارم نهایی حسن یزدانی ترکیه برد 7 - 0 (صعود به نیمه‌نهایی)
16/08/19 14:27 کشتی آزاد (57 کیلوگرم) - مرحله یک‌چهارم نهایی حسن رحیمی روسیه برد 6 - 1 (صعود به نیمه‌نهایی)
16/08/19 14:03 کشتی آزاد (74 کیلوگرم) - مقدماتی حسن یزدانی هایتی برد 10 - 0 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/19 13:45 تکواندو (وزن 80- کیلوگرم) - مقدماتی مهدی خدابخشی هندوراس برد 13 - 1 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/19 13:40 کشتی آزاد (57 کیلوگرم) - مقدماتی حسن رحیمی ارمنستان برد 13 - 0 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/19 00:30 تکواندو (وزن 57- کیلوگرم) - رده‌بندی کیمیا علیزاده سوئد برد 5 - 1 (کسب مدال برنز)
16/08/18 23:30 تکواندو (وزن 57- کیلوگرم) - شانس مجدد کیمیا علیزاده تایلند برد 14 - 10 (صعود به رده‌بندی)
16/08/18 19:00 تکواندو (وزن 57- کیلوگرم) - مرحله یک‌چهارم نهایی کیمیا علیزاده اسپانیا باخت 7 - 8 (شانس مجدد)
16/08/18 14:30 تکواندو (وزن 57- کیلوگرم) - مقدماتی کیمیا علیزاده کرواسی برد 7 - 6 (صعود به یک‌چهارم نهایی)
16/08/17 21:00 والیبال - مرحله یک چهارم نهایی تیم ملی والیبال ایتالیا باخت 0 - 3 (حذف)
16/08/17 13:49 قایقرانی (کانوی 200 متر انفرادی) - نیمه نهایی عادل مجللی مجموع 20 ورزشکار هفدهم (حذف)
16/08/17 13:45 تکواندو (وزن 58- کیلوگرم) - مقدماتی فرزان عاشورزاده مراکش باخت 3 - 4 (حذف)
16/08/17 12:37 قایقرانی (کانوی 200 متر انفرادی) - دور 4 عادل مجللی شش ورزشکار چهارم با زمان 41.650 ثانیه (صعود به نیمه نهایی)
16/08/17 12:30 دو و میدانی (پرتاب چکش) - مقدماتی کاوه موسوی مجموع 32 ورزشکار بیست و نهم (حذف)
16/08/17 12:30 دو و میدانی (پرتاب چکش) - مقدماتی پژمان قلعه‌نویی مجموع 32 ورزشکار بیست و هشتم (حذف)
16/08/16 22:00 وزنه برداری (دسته 105+ کیلوگرم) - گروه A بهداد سلیمی مجموع 22 ورزشکار حذف از جدول مسابقات به دلیل سه خطا در حرکت دو ضرب
16/08/16 21:08 کشتی فرنگی (89 کیلوگرم) - رده‌بندی قاسم رضایی سوئد برد 4 - 4 با کسب امتیاز آخر (کسب مدال برنز)
16/08/16 19:15 کشتی فرنگی (98 کیلوگرم) - شانس مجدد - دور دوم قاسم رضایی چین برد 7 - 0 (صعود به رده‌بندی)
16/08/16 14:30 کشتی فرنگی (98 کیلوگرم) - 1/4 نهایی قاسم رضایی کوبا باخت 0 - 4 (شانس مجدد)
16/08/16 14:16 کشتی فرنگی (66 کیلوگرم) - 1/4 نهایی امید نوروزی گرجستان باخت 0 - 2 (حذف)
16/08/16 13:48 کشتی فرنگی (98 کیلوگرم) - 1/8 نهایی قاسم رضایی ونزوئلا برد 8 - 0 (صعود به مرحله 1/4 نهایی)
16/08/16 13:17 کشتی فرنگی (66 کیلوگرم) - 1/8 نهایی امید نوروزی ونزوئلا برد 2 - 1 (صعود به مرحله 1/4 نهایی)

Rio 2016 | Ranking table

rank country gold silver bronze total
1 USA 46 37 38 121
2 Great Britain 27 23 17 67
3 China PR 26 18 26 70
4 Russia 19 18 19 56
5 Germany 17 10 15 42
6 Japan 12 8 21 41
7 France 10 18 14 42
8 Korea Republic 9 3 9 21
9 Italy 8 12 8 28
10 Australia 8 11 10 29
11 Netherlands 8 7 4 19
12 Hungary 8 3 4 15
13 Brazil 7 6 6 19
14 Spain 7 4 6 17
15 Kenya 6 6 1 13
16 Jamaica 6 3 2 11
17 Croatia 5 3 2 10
18 Cuba 5 2 4 11
19 New Zealand 4 9 5 18
20 Canada 4 3 15 22
21 Uzbekistan 4 2 7 13
22 Kazakhstan 3 5 9 17
23 Colombia 3 2 3 8
24 Switzerland 3 2 2 7
25 Iran 3 1 4 8
26 Greece 3 1 2 6
27 Argentina 3 1 0 4
28 Denmark 2 6 7 15
29 Sweden 2 6 3 11
30 South Africa 2 6 2 10
31 Ukraine 2 5 4 11
32 Serbia 2 4 2 8
33 Poland 2 3 6 11
34 Korea DPR 2 3 2 7
35 Belgium 2 2 2 6
Thailand 2 2 2 6
37 Slovakia 2 2 0 4
38 Georgia 2 1 4 7
39 Azerbaijan 1 7 10 18
40 Belarus 1 4 4 9
41 Turkey 1 3 4 8
42 Armenia 1 3 0 4
43 Czech Republic 1 2 7 10
44 Ethiopia 1 2 5 8
45 Slovenia 1 2 1 4
46 Indonesia 1 2 0 3
47 Romania 1 1 3 5
48 Bahrain 1 1 0 2
Vietnam 1 1 0 2
50 Chinese Taipei 1 0 2 3
51 Bahamas 1 0 1 2
Côte d'Ivoire 1 0 1 2
None 1 0 1 2
54 Jordan 1 0 0 1
Puerto Rico 1 0 0 1
Tajikistan 1 0 0 1
Singapore 1 0 0 1
Fiji 1 0 0 1
Kosovo 1 0 0 1
60 Malaysia 0 4 1 5
61 Mexico 0 3 2 5
62 Republic of Ireland 0 2 0 2
Algeria 0 2 0 2
64 Lithuania 0 1 3 4
65 Bulgaria 0 1 2 3
Venezuela 0 1 2 3
67 Mongolia 0 1 1 2
India 0 1 1 2
69 Burundi 0 1 0 1
Philippines 0 1 0 1
Qatar 0 1 0 1
Grenada 0 1 0 1
Niger 0 1 0 1
74 Norway 0 0 4 4
75 Tunisia 0 0 3 3
Egypt 0 0 3 3
77 Israel 0 0 2 2
78 Austria 0 0 1 1
Estonia 0 0 1 1
United Arab Emirates 0 0 1 1
Portugal 0 0 1 1
Trinidad and Tobago 0 0 1 1
Dominican Republic 0 0 1 1
Finland 0 0 1 1
Kyrgyzstan 0 0 1 1
Morocco 0 0 1 1
Moldova 0 0 1 1
Nigeria 0 0 1 1
Eritrea 0 0 0 0
Northern Ireland 0 0 0 0
Aruba 0 0 0 0
Uruguay 0 0 0 0
Scotland 0 0 0 0
Iceland 0 0 0 0
Isle of Man 0 0 0 0
Afghanistan 0 0 0 0
Equatorial Guinea 0 0 0 0
Ecuador 0 0 0 0
Albania 0 0 0 0
El Salvador 0 0 0 0

Rio 2016 | Comments