برنامه بازی‌ها

مقدماتی جام ملت های اروپا
۲۱:۳۰ ۱۴ ساعت بعد بلغارستان - مونته نگرو بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد مولداوی - فرانسه بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد انگلستان - جمهوری چک بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد پرتغال - اوکراین بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد لوکزامبورگ - لیتوانی بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد آلبانی - ترکیه بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد آندورا - ایسلند بیشتر...
سگوندا دیویژن اسپانیا
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد تِنِریف تِنِریف - اوساسونا اوساسونا بیشتر...
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد دپورتیوو لاکرونیا دپورتیوو لاکرونیا - آلمریا آلمریا بیشتر...
ایرسته دویزه هلند
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد ولندام ولندام - كامبور كامبور بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد دن بوش دن بوش - تل استار تل استار بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد آيندهوون آيندهوون - اوترخت اوترخت بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد آلمري آلمري - او اس اس او اس اس بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد آر.کی.سی والویک آر.کی.سی والویک - هلموند اسپورت هلموند اسپورت بیشتر...
دوستانه بین المللی
۱۴:۵۰ ۸ ساعت بعد ژاپن - کلمبیا بیشتر...
۱۵:۳۰ ۸ ساعت بعد کره جنوبی - بولیوی بیشتر...
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد آرژانتین - ونزوئلا بیشتر...
۰:۳۰ پایان یافته آمریکا ۱ - ۰ اکوادور بیشتر...
دوستانه باشگاهی
۱۴:۰۰ ۷ ساعت بعد یابلونِچ یابلونِچ - Sparta Praha U21 Sparta Praha U21 بیشتر...
۱۴:۳۰ ۷ ساعت بعد سِنیسا سِنیسا - زنوجمو زنوجمو بیشتر...
۱۴:۳۰ ۷ ساعت بعد کاتوویتس کاتوویتس - ویتُکُویس ویتُکُویس بیشتر...
۱۴:۳۰ ۷ ساعت بعد زومباتلی هالاداس زومباتلی هالاداس - موسانمَگییِرواری موسانمَگییِرواری بیشتر...
۱۵:۰۰ ۸ ساعت بعد چاوِس چاوِس - آکادمیکو ویزئو آکادمیکو ویزئو بیشتر...
۱۵:۳۰ ۸ ساعت بعد اویپِشت اویپِشت - گیرموت گیرموت بیشتر...
۱۵:۳۰ ۸ ساعت بعد Khimik Novomoskovsk Khimik Novomoskovsk - کالوگا کالوگا بیشتر...
۱۶:۳۰ ۹ ساعت بعد بوتیف پِلاوِدیف بوتیف پِلاوِدیف - لوکوموتیو سوفیا 1929 لوکوموتیو سوفیا 1929 بیشتر...
۱۶:۳۰ ۹ ساعت بعد دیوسگیور دیوسگیور - واک واک بیشتر...
۱۷:۰۰ ۱۰ ساعت بعد پایده پایده - اچ آی اف کی اچ آی اف کی بیشتر...
۱۷:۳۰ ۱۰ ساعت بعد پوشکاش اِف سی پوشکاش اِف سی - اوسییِک اوسییِک بیشتر...
۱۷:۳۰ ۱۰ ساعت بعد اُپاوا اُپاوا - زبروجوکا برنو زبروجوکا برنو بیشتر...
۱۸:۰۰ ۱۱ ساعت بعد اشتورم گراتس اشتورم گراتس - کاپفنبرگر اِس وی کاپفنبرگر اِس وی بیشتر...
۱۸:۰۰ ۱۱ ساعت بعد نورنبرگ نورنبرگ - مالدا بولاسیو مالدا بولاسیو بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد ای ای بی ای ای بی - آد آد بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد رپید وین رپید وین - وینِر نویشتات وینِر نویشتات بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد لاسک لینز لاسک لینز - اتریش کلاگنفورت اتریش کلاگنفورت بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد هارتبرگ هارتبرگ - اِس وی هورن اِس وی هورن بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد میلان میلان - کیاسو کیاسو بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد هونوید هونوید - ماتِرزبرگ ماتِرزبرگ بیشتر...
۱۹:۰۰ ۱۲ ساعت بعد استال میِلِک استال میِلِک - کراکُویا کاراکو کراکُویا کاراکو بیشتر...
۱۹:۰۰ ۱۲ ساعت بعد آستریا وین دو آستریا وین دو - اِس تی . پولتن اِس تی . پولتن بیشتر...
۲۱:۳۰ ۱۴ ساعت بعد کیتزبول کیتزبول - واکر اینسبروک دو واکر اینسبروک دو بیشتر...
۲۱:۳۰ ۱۴ ساعت بعد آرمینیا بیلفلد آرمینیا بیلفلد - هانوفر هانوفر بیشتر...
۲۱:۴۵ ۱۵ ساعت بعد والِرینگا والِرینگا - لیلِستروم لیلِستروم بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد سویا سویا - شالکه 04 شالکه 04 بیشتر...
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد اِم. تی. کی اِم. تی. کی - سِرِد سِرِد بیشتر...
مقدماتی جام ملت های اروپا
۲۱:۳۰ ۱۴ ساعت بعد بلغارستان - مونته نگرو بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد لوکزامبورگ - لیتوانی بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد انگلستان - جمهوری چک بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد آندورا - ایسلند بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد آلبانی - ترکیه بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد پرتغال - اوکراین بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد مولداوی - فرانسه بیشتر...
سگوندا دیویژن اسپانیا
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد دپورتیوو لاکرونیا دپورتیوو لاکرونیا - آلمریا آلمریا بیشتر...
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد تِنِریف تِنِریف - اوساسونا اوساسونا بیشتر...
ایرسته دویزه هلند
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد آر.کی.سی والویک آر.کی.سی والویک - هلموند اسپورت هلموند اسپورت بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد آلمري آلمري - او اس اس او اس اس بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد ولندام ولندام - كامبور كامبور بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد آيندهوون آيندهوون - اوترخت اوترخت بیشتر...
۲۳:۳۰ ۱۶ ساعت بعد دن بوش دن بوش - تل استار تل استار بیشتر...
دوستانه بین المللی
۱۴:۵۰ ۸ ساعت بعد ژاپن - کلمبیا بیشتر...
۱۵:۳۰ ۸ ساعت بعد کره جنوبی - بولیوی بیشتر...
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد آرژانتین - ونزوئلا بیشتر...
دوستانه باشگاهی
۱۴:۰۰ ۷ ساعت بعد یابلونِچ یابلونِچ - Sparta Praha U21 Sparta Praha U21 بیشتر...
۱۴:۳۰ ۷ ساعت بعد کاتوویتس کاتوویتس - ویتُکُویس ویتُکُویس بیشتر...
۱۴:۳۰ ۷ ساعت بعد سِنیسا سِنیسا - زنوجمو زنوجمو بیشتر...
۱۴:۳۰ ۷ ساعت بعد زومباتلی هالاداس زومباتلی هالاداس - موسانمَگییِرواری موسانمَگییِرواری بیشتر...
۱۵:۰۰ ۸ ساعت بعد چاوِس چاوِس - آکادمیکو ویزئو آکادمیکو ویزئو بیشتر...
۱۵:۳۰ ۸ ساعت بعد اویپِشت اویپِشت - گیرموت گیرموت بیشتر...
۱۵:۳۰ ۸ ساعت بعد Khimik Novomoskovsk Khimik Novomoskovsk - کالوگا کالوگا بیشتر...
۱۶:۳۰ ۹ ساعت بعد بوتیف پِلاوِدیف بوتیف پِلاوِدیف - لوکوموتیو سوفیا 1929 لوکوموتیو سوفیا 1929 بیشتر...
۱۶:۳۰ ۹ ساعت بعد دیوسگیور دیوسگیور - واک واک بیشتر...
۱۷:۰۰ ۱۰ ساعت بعد پایده پایده - اچ آی اف کی اچ آی اف کی بیشتر...
۱۷:۳۰ ۱۰ ساعت بعد پوشکاش اِف سی پوشکاش اِف سی - اوسییِک اوسییِک بیشتر...
۱۷:۳۰ ۱۰ ساعت بعد اُپاوا اُپاوا - زبروجوکا برنو زبروجوکا برنو بیشتر...
۱۸:۰۰ ۱۱ ساعت بعد نورنبرگ نورنبرگ - مالدا بولاسیو مالدا بولاسیو بیشتر...
۱۸:۰۰ ۱۱ ساعت بعد اشتورم گراتس اشتورم گراتس - کاپفنبرگر اِس وی کاپفنبرگر اِس وی بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد هونوید هونوید - ماتِرزبرگ ماتِرزبرگ بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد لاسک لینز لاسک لینز - اتریش کلاگنفورت اتریش کلاگنفورت بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد هارتبرگ هارتبرگ - اِس وی هورن اِس وی هورن بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد ای ای بی ای ای بی - آد آد بیشتر...
۱۸:۳۰ ۱۱ ساعت بعد رپید وین رپید وین - وینِر نویشتات وینِر نویشتات بیشتر...
۱۹:۰۰ ۱۲ ساعت بعد آستریا وین دو آستریا وین دو - اِس تی . پولتن اِس تی . پولتن بیشتر...
۱۹:۰۰ ۱۲ ساعت بعد استال میِلِک استال میِلِک - کراکُویا کاراکو کراکُویا کاراکو بیشتر...
۲۱:۳۰ ۱۴ ساعت بعد کیتزبول کیتزبول - واکر اینسبروک دو واکر اینسبروک دو بیشتر...
۲۱:۳۰ ۱۴ ساعت بعد آرمینیا بیلفلد آرمینیا بیلفلد - هانوفر هانوفر بیشتر...
۲۱:۴۵ ۱۵ ساعت بعد والِرینگا والِرینگا - لیلِستروم لیلِستروم بیشتر...
۰:۱۵ ۱۷ ساعت بعد سویا سویا - شالکه 04 شالکه 04 بیشتر...
۰:۳۰ ۱۷ ساعت بعد اِم. تی. کی اِم. تی. کی - سِرِد سِرِد بیشتر...

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
۲۹ ۲۸ ۲۷ ۲۶ ۲۵ ۱ ۲
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳
۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰
۳۱ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
ماه قبل امروز ماه بعد